Maestralna asistencija Isca, Bale kao brzi voz i šmekerski gol kao odgovor na kritike!

U okviru četvrtog kola španske Primera lige, Real Madrid je slavio na gostovanaju kod Real Sociedada rezultatom 3:1. Iako su igrali u dosta izmjenjenom sastavu zbog povreda ključnih igrača, Madriđani su rutinski slavili.

Real je poveo preko Majorala u 19. minutu. Ali, radost Reala nije dugo trajala jer je Rodrigues u 28. minuti pogodio za izjednačenje nakon loše reakcije Navasa. Ipak, Real osam minuta kasnije vraća prednost.

Majoral je povukao kontru, pokušao je da prebaci loptu na drugu stativu, ali je strijelac izjednačujućeg gola Rodrigues zakačio loptu i poslao je u svoju mrežu.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a u 60. minuti tim Zinedina Zidanea dolazi i do trećeg gola i ovjerava pobjedu. Isco je poslao maestralan pas sa svoje polovine, Bale je lako pretrčao svog čuvara, izbio sam pred Rulija i majstorski ga prebacio za 1:3.