VIDEO| Marseilleu poništen regularan gol u derbiju s PSG-om!

U najvećem derbiju francuskog nogometnog prvenstva Paris Saint-Germain je kao gost pobijedio Marseille s 2:0 (0-0) i tako zadržao stopostotni učinak i nakon 11. odigranih kola.

Parižane je u vodstvo doveo Kylian Mbappe u 65. minuti iz brzog kontranapada, da bi konačni rezultat postavio Draxler u petoj minuti sudačke nadoknade.

Međutim, nakon utakmice se najviše priča o poništenom pogotku Marseilleu. Naime, u 85. minuti Marseille je došao do izjednačenja, ali sudac je svirao prekršaj Strootmana na Marquinhosu, no usporena snimka je pokazala da prekršaja nije bilo!

Domaći igrači su preklinjali suca da pogleda snimku i posluži se VAR tehnologijom, ali molbe nisu urodile plodom. Baš kao ni u četvrtoj minuti nadoknade kad su tražili penal zbog navodnog igranja rukom nekog od igrača PSG-a.

PSG je vodeći s maksimalnih 33 boda, osam više od drugog Lillea, dok je Marseille peti s 19 bodova.