VIDEO| Messijeva majstorija protiv PSV-a oduševila nogometni svijet!

Barcelona je u srijedu svladala PSV Eindhoven 2:1, a u 69. minuti je pobjednički gol zabio Gerrard Pique. Stoper Katalonaca je poentirao nakon sjajno izvedenog Messijevog slobodnog udarca.

Barca je prvi pogodak postigla u 61. minuti nakon prave genijalnosti Lionela Messija. Argentinac je između petorice igrača majstorski zabio u desni gornji kut gola. Vratar PSV-a Jeroen Zoet je bio potpuno nemoćan.

Messi je ovim pogotkom srušio rekord Cristiana Ronalda i sad je on sa 106 golova najbolji strijelac jednog kluba u Ligi prvaka u povijesti!

Također, bio je ovo njegov 66 pogodak u Ligi prvaka u 66 susreta u kojima je nastupio. Najveći je strijelac u povijesti natjecanja po skupinama u Ligi prvaka. Argentinski napadač svakim novim pogotkom skida rekord za rekordom…

Kolo prije kraja na ljestvici vodi Barcelona s 13 bodova, Tottenham i Inter imaju po sedam bodova, a PSV jedan bod.