VIDEO| Milan srušio Genou u sudačkoj nadoknadi!

Milan je na San Siru ugostio Genou u zaostaloj utakmici prvog kola Serie A. Susret koji je odgođen zbog velike tragedije uzrokovane rušenjem vijadukta u Genovi završio je pobjedom Rossonera od 2:1 izborenom tek u sudačkoj nadoknadi.

Nogometaši Milana upisali su drugu pobjedu zaredom, a trener Gennaro Gattuso spasio se od otkaza.

Do velikog trijumfa i četvrtog mjesta na ljestvici Milan je doveo kapetan Romagnoli pogotkom u 92. minuti nakon kardinalne greške gostujućeg vratara Radua. Romagnoli se pogotkom iskupio za autogol kojim je Genoa došla do izjednačenja.

Rossoneri su poveli prelijepim pogotkom Susa u četvrtoj minuti susreta. Španjolcu je ovo bio četvrti pogodak u prvenstvu, a ubilježio je i sedam asistencija.