VIDEO| Milan u svojoj najboljoj utakmici sezone deklasirao Sassuolo!

Nogometaši Milana su u sedmom kolu Serie A deklasirali Sassuolo u gostima 4:1 i došli do četvrte pobjede u novoj sezoni. Rossoneri su bez ozlijeđenog Higuaina odigrali svoju najbolju utakmicu sezone.

Gattusovu momčad je u vodstvo doveo Kessie u 39. minuti, a na 2:0 je u 50. minuti povisio Suso fantastičnim udarcem s distance. Deset minuta kasnije utakmicu je prelomio Castillejo, a počasni gol za domaćine postigao je Đuričić u 68. minuti. Konačnih 4:1 postavio je raspoloženi Suso u sudačkoj nadoknadi.

Milan je ovom pobjedom skočio na 10. mjesto Serie A s devet osvojenih bodova i utakmicom manje. S druge strane, Sassuolo je drugim ovosezonskim porazom pao na peto mjesto s 13 bodova. Vodeći je Juventus s maksimalnim učinkom.