VIDEO| Moratin nemogući promašaj postao viralni hit!

Napadač londonskog Chelseaja i španjolske nogometne reprezentacije Alvaro Morata promašio je nemoguće u prijateljskom susretu protiv Bosne i Hercegovine.

Morata je od dolaska na Stamford Bridge upao u veliku golgetersku krizu, a usporedbe s Fernandom Torresom, koji je također “briljirao” u Chelseaju, bile su neizbježne.

Dolaskom Maurizija Sarrija Morata je poboljšao formu i postigao skromnih pet pogodaka u 11 utakmice Premier lige. No, tendencija nemogućim promašajima i dalje prisutna.

Posljednji takav se dogodio na prijateljskom susretu protiv Bosne i Hercegovine, u kojoj je Furija slavila s 1:0 pogotkom Braisa Mendeza u 78. minuti susreta.

Napadač Chelseaja nije iskoristio stopostotnu priliku u 58. minuti. Asensio je pucao, Šehić obranio, a lopta se odbila na noge Morati. Španjolac je trebao samo gurnuti loptu s pet metara, ali se to pokazao kao pretežak zadatak za Moratu…

Moratin nevjerojatni promašaj proširio se internetom brzinom svjetlosti i izazvao lavinu reakcija.