Najbolje moguće pojačanje! Kolašinac je ovim potezom zaludio navijače Arsenala!

Ekipa Arsenala je jučer u okviru desetog kola engleske Premier lige na svom Emirates stadionu ugostila Swansea. Meč nije najbolje počeo za momke Arsena Wengera, te su tek nakon preokreta uspjeli da stignu do pobjede i nova tri boda.

[ads1]

Swansea je u 22. minuti utakmice golom Clucasa stigao do prednosti. Međutim, u nastavku utakmice Arsenal je ubacio u brzinu više i preokrenuo rezultat, ponajviše zahvalkjujući  bh. reprezentativacu Seadu Kolašinacu.

On je u 51. minuti pogodio za izjednačenje nakon asistencije Ozila, a sedam minuta kasnije je asistirao Ramseyju za 2:1. U 75. minuti je imao i jedan sjajan  potez petom, na opšte oduševljenje navijača na tribinama. Jasno je da je Seo definitivno najbolje Arsenalovo pojačanje ove sezone!