VIDEO| Neuer brutalnom obranom spasio Bayern od poraza!

U skupini E Lige prvaka Bayern München na Allianz Areni nije uspio pobijediti Ajax (1:1), dok je Benfica u Ateni slavila kod AEK-a s 3:2. Bavarce je od poraza u sudačkoj nadoknadi spasio Manuel Neuer sjajnom obranom.

Bayern je poveo već u četvrtoj minuti pogotkom Matsa Hummelsa, a gosti su u 22. minuti izjednačili preko Noussairija Mazraouija. Kovačeva momčad imala je dosta sreće jer su Kopljanici propustili veliki broj prilika.

Ajax je veliku šansu za pobjedu imao u 92. minuti kad je Lasse Schone odlično pucao iz slobodnog udarca, ali Manuel Neuer je pokazao klasu i spasio svoju momčad od poraza.

U drugoj utakmici skupine E Benfica je s 3:2 pobijedila u gostima AEK. Portugalci su vodili 2:0, ali u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena ostali s igračem manje. Grci su se vratili na 2:2, ali na kraju je sva tri boda Benfici donio Semedo u 74. minuti.