VIDEO| Neuništivi Vedad Ibišević najavio potop velikog Bayerna!

Aktualni njemački nogometni prvak Bayern München, kojeg vodi Niko Kovač, na korak je od prvog ovosezonskog poraza u Bundesligi. Bavarci na poluvremenu na gostovanju u Berlinu gube s 2:0 od domaće Herthe.

Bayern je u prva četiri ligaška kola, te po jednom susretu u njemačkom Kupu i Ligi prvaka nanizao šest pobjeda, no seriju je u prošlom kolu zaustavio Augsburg (1:1). Da stvar bude gora po Kovača, nakon prvog remija, mogao bi doživjeti i prvi poraz.

Hertha je povela preko Vedada Ibiševića u 23. minuti nakon hladnokrvne realizacije kaznenog udarca kojeg je izborio Salomon Kalou. Na 2:0 povisio je Ondrej Duda 44. minuti nakon odlične povratne lopte Lazara.

Tridesetčetverogodišnji Ibišević novim je pogotkom, ukupno četvrtim ove sezone, izbio na sam vrh najboljih strijelaca Bundeslige.