Neymar, Cavani i Di Maria rasturaju! Fudbal je lijepa igra kad je igraju oni koji znaju!

U susretu 23. kola francuske Ligue 1 Paris-Saint Germain je na svom Parku prinčeva ugostio ekipu Montpelliera. Parižani su odigrali još jednu fantastičnu utakmicu i slavili rutinsku pobjedu rezultatom 4:0.

Meč je obilježio sjajni Urugvajac Edinson Cavani koji je u 11. minuti utakmice postigao svoj 157. pogodak u dresu PSG-a na asistenciju Rabiota, te je tako prestigao Zlatana Ibrahimovića i postao najbolji strijalac u historiji pariškog kluba.

Neymar  je u 40. minuti bio siguran sa bijele tačke za 2:o, da bi prednost od 3:0 Parižanima donio Angel Di Maria u 70. minuti nakon sjajne akcije. Do kraja susreta Neymar je svojim drugim golom potvrdio pobjedu Svetaca, a nakon još jedne školske akcije i asistencije Cavanija.