VIDEO| Nikola Vlašić nastavlja zabijati za CSKA!

Mladi hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić nastavlja s odličnim igrama u dresu moskovskog CSKA! Vlašić je bio strijelac u porazu CSKA od Krasnodara s 1:2 u sklopu 12. kola ruskog prvenstva.

Vlašić je CSKA doveo u vodstvo u 54. minuti preciznim udarcem s dvadesetak metara. Mladom hrvatskom veznjaku je ovo bio treći pogodak u ruskom nacionalnom prvenstvu, a sve ukupno peti u dresu CSKA.

No, Krasnodar je u nastavku susreta uspio preokrenuti rezultat. Gosti su do velika tri boda došli u samo dvije minute. Pogodak za izjednačenje postigao je Ari u 79. minuti, a veliko slavlje donio je Claesson u 81. minuti susreta.

Krasnodar je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto ljestvice s 22 boda, dok je CSKA peti s tri boda manje. Vodeći je Zenit s 25 bodova i utakmicom manje.