VIDEO| Njemačka napala Mažića: To je osveta!

U pobjedi Francuske protiv Njemačke s 2:1 u sklopu Lige nacija vrlo važnu ulogu imao je srpski sudac Milorad Mažić. Naime, Mažić je deset minuta prije kraja dosudio sporni kazneni udarac za Francusku.

Igrala se 79. minuta susreta, rezultat je bio 1:1, a onda je Mats Hummels uklizao, Blaise Matuidi pao kao pokošen, a Mažić bez razmišljanja pokazao na bijelu točku, po drugi put na utakmici (prvi je bio za Njemačku u 14. minuti).

Griezmann je sigurno realizirao kazneni udarac i odveo Francusku na četiri boda ispred drugoplasirane Nizozemske, dok je Njemačka posljednja sa samo jednim bodom u skupini 1 Lige A.

Njemački mediji uvjereni su da se radi o osveti srpskog suca za situaciju na Svjetskom prvenstvu gdje je njemački sudac Felix Brych teško oštetio reprezentaciju Srbije kod rezultata 1:1 protiv Švicarske.

Brych tada nije dosudio očigledan kazneni udarac za Srbiju, a to je rezultiralo kasnijom pobjedom Švicaraca te ispadanjem Srbije.

Što vi mislite, da li je Mažić opravdano dosudio kazneni udarac?