VIDEO| Parma u fantastičnoj utakmici svladala Genou!

U osmom kolu talijanskog nogometnog prvenstva Parma je u gostima pobijedila Genou sa 3:1. Pogotke za Križare postigli su Rigoni (15), Siligardi (26) i Ceravolo (30), dok je za domaći sastav ponovno pogodio Piatek (6).

Genoa je povela već u šestoj minuti pogotkom Krzysztofa Piateka. Poljskom napadaču je ovo bio deveti pogodak u osam utakmica Serie A.  Međutim, Parma je ubrzo izjednačila preko Rigonija, inače bivšeg igrača Genoe.

Na izmaku 25. minute gosti su poveli sjajnim udarcem Siligardija, a samo četiri minute kasnije Ceravolo je povećao na 3:1. Rezultat se do kraja susreta nije mijenjao.

Parma je današnjom pobjedom skočila na sedmo mjesto Serie A s 13 bodova, dva manje od drugoplasiranog Napolija, dok je Genoa pala na 11. mjesto s bodom manje.