VIDEO| Milan preokrenuo Parmu: Cutrone zabio volejom iz okreta!

Nogometaši Milana su na svom San Siru upisali važnu pobjedu protiv Parme u sklopu 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Rossoneri su preokretom slavili s 2:1.

Gosti su poveli u 50. minuti pogotkom Robertea Inglesea. Talijanski napadač šokirao je San Siro nakon odlične asistencije Mattea Scozzarelle. Međutim, Rossoneri su samo pet minuta kasnije stigli do izjednačenja.

Strijelac je bio Patrick Cutrone, koji je fenomenalno pogodio mrežu nemoćnog Sepea volejom iz okreta. Dvadesetogodišnjem napadaču Milana ovo je treći prvenstveni pogodak, ukupno sedmi ove sezone.

Rossoneri su u 71. minuti stigli do preokreta, kada je sudac Gianpaolo Calvarese dosudio najstrožu kaznu nakon korištenja VAR-a. Franck Kessie je mirno realizirao penal preciznim šutem uz desnu stativu.