Reakcija Mourinha sve govori! Slobodnjak Younga koji će se prepričavati!

U okviru četrnaestog vanrednog kola engleske Premier lige Warford je na svom Vicarage Roadu ugostio ekipu Manchester Uniteda. Nakon  samo pola sata igre Crveni đavoli imaju ogromnu prednost od 3:0.

Igrači Josea Mourinha su vrlo raspoloženi u ovoj utakmici, a to su i pokazali u prih pola sata igre, kada su od trui šuta prema golu Gomesa postigli isto toliko golova. Prvo je u 19. minuti Ashley Young sjajno pogodio na asistenciju Lingarda sa ivice šesnaesterca.

U 25. minuti isti igrač je povisio na 2;o i to na spektakularan način. Young je perfektno izveo slobodni udarac i ubio pauka na golu Gomesa koji nije imao apsolutno nikakve šanse. Na ogoromnih 3:0 povisio je Martial u 32. minuti nakon asistencije Lukakua.