Real razbio Barcelonu, Ronaldo zabio veličanstven pogodak, pa pocrvenio!

Fudbaleri Barcelone i Real Madrida odigrali su na Nou Campu meč Superkupa Španije. U prvom poluvremenu El Clasica nismo vidjeli dopadljivu utakmicu, a onda u nastavku prava ludnica.

Odmah na početku drugog dijela Real Madrid je poveo. Nakon centaršuta Marcela autogol postigao Pique.  U 76. minuti Messi sa bijele tačke izjednačuje na 1:1, nakon prestrogo dosuđenog penala i očitog simuliranja Suareza.

U 80. minuti Ronaldo postiže veličanstven gol i dobija žuti karton zbog skidanja dresa. Samo dvije minute kasnije sudija mu daje i drugi žuti zbog simuliranja i šalje ga u svlačionicu. Procijenite sami da li je ovo opravdan crveni karton.

U sudijskoj nadoknadi utakmice Asensio postiže još jedan fenomenalan pogodak i postavlja konačnih 3:1.