Ronaldo nije mogao da vjeruje! Malena Girona nanijela bolan poraz Realu!

U desetom kolu španske Primera lige ekipa Gorone je na svom Municipal de Montilivi stadionu ugostila Real Madrid. Iako su Kraljevi slovili za velikog favorita uoči ove utakmice, malena Girona je priredila veliko iznenađenje i nakon preokreta slavila veliku pobjedu.

Real je dobro otvorio utakmicu i poveo već u 12. minuti utakmice. Ronaldo je snažno šutirao, golman Girone slabo reagovao, a na odbijenu loptu natrčao Isco za vodstvo od 1:0. A onda u drugom poluvremenu veliki preokret u režiji domaćina.

Kraljevi su razbijeni u samo četiri minute. Prvo je u 54. minuti Stuani sjajno zabio za izjednačenje, da bi 56. minuti Portu nakon asistencije Maffeoa pogodio petom za veliki preokret i erupciju oduševljenja nešto više od 13 hiljada domaćin navijača.