Savršenstvo fudbala! 18 sekundi, 8 dodira od gola do gola i gol za pamćenje!

Fudbaleri PSG-a gostovali su veleras kod ekipe Rennesa u Kupu Francuske i bez ikakvih problema do vrha napunili njihovu mrežu. Konačan rezultat bio je 6:1, dok je već nakon prvih 45 minuta igre na semaforu stajalo 4:0.

Prvi gol za Svece postigao je Mbappe u 9. minuti, da bi Neymar u 17. povećao na 2:0. Već u 24. minuti bilo je 3:0 nakon gola Di Marije, da bi potom u 43. minuti Neymar svojim drugim golom pogodio za 4:0.

Akcija je trajala 18 sekundi, Parižani su 8 puta dodirnuli loptu od gola do gola, savršeno kombinovali, te je na kraju Naymar pogodio nakon nesebične asistencije mladog Mbappea. Do kraju su se Di Marija i Mbappe još jednom upisali u strijelce, dok je utješni gol za domaće postigao Bourigeaud sa bijele tačke.