Svaka čast Suarezu, ali ovaj čovjek je fudbalski genije! Doktor Lionel Andrés Messi!

Argentinski čarobnjak Leo Messi zablistao je večeras po ko zna koji put. Barcelona je gostovala na Anoeti protiv Real Sociedada i na kraju je slavila pobjedu rezultatom 4:2 i to nakon što je gubila sa 2:0.

Nakon maestralnog gola Luisa Suareza i Leo Messi je imao svojim pet minuta. U 85. minuti je dosuđen slobodni udarac za Katalonce. Argentinac je namjestio loptu i šutirao sa oko 30 metara, a golman domaće ekipe se nije ni pomakao.

Zaista ovaj čovjek čini nevjerovatne stvari na terenu i svaki put nas iznova oduševi novom majstorijom. Bio je ovo njegov 17 pogodak u La Ligi ove sezone, a uz to je dodao još i osam asistencija.