VIDEO| Torino u ljepotici večeri pobijedio Frosinone!

U prvoj utakmici osmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je na svom terenu svladao Frosinone sa 3:2 (1:0). Bila je ovo druga domaća pobjeda za Torino, dok je Frosinone i dalje bez pobjede u novoj sezoni Serie A.

Torino je poveo s 2:0 pogotcima Rincona u 20. minuti i Basellija u 46., no borbeni Frosinone je uspio poravnati rezultat s dva pogotka u razmaku od samo šest minuta koje su postigli Goldaniga (58′) i Ciano (64′).

No, domaćini su se uspjeli pribrati i pogotkom Berenguera 71. minuti ostvariti drugu domaću pobjedu u novoj sezoni Serie A.

Torino je jučerašnjom pobjedom došao na osmo mjesto s 12 bodova, koliko imaju i šesta Genoa te sedmi Lazio. Frosinone je ostao pretposljednji 19. s jednim osvojenim bodom.