VIDEO| Werder upisao novu pobjedu i izbio na vrh Bundeslige!

U prvoj utakmici sedmog kola njemačkog nogometnog prvenstva Werder Bremen je na svom Weserstadionu pobijedio Wolfsburg s 2:0 (1:0). Pogotke su postigli Klaasen (45′) i Eggestein (85′).

Werder je poveo pogotkom Davyja Klaasena u 35. minuti, a konačni rezultat postavio je Johannes Eggestein u 85. minuti susreta.

Zanimljivost utakmice je nastup Claudija Pizarra koji je ušao u igru 75. minuti i postao tek četvrti igrač (ne računajući vratare) s 40 ili više godina koji je zaigrao bundesligašku utakmicu. Pizarro je prvi stranac kojemu je to pošlo za nogom!

Ovom pobjedom Werder se bodovno izjednačio s vodećom Borussijom iz Dortmunda, obje momčadi imaju po 14 bodova, jedan više od trećeg Bayerna. Wolfsburg je sedmi s devet bodova.