Vinicius Junior: Ne znam igrati drugačije, to je moj stil!

Real Madrid je u srijedu navečer uvjerljivo slavio na gostovanju kod trećeligaša Melille s 4:0 u Kupu kralja, Vinicius Junior bio je ponajbolji pojedinac na terenu.

Osamnaestogodišnjak je započeo utakmicu i stvorio nekoliko izglednih prilika za svoje suigrače, pri tome je dvaput asistirao, pogodio je i gredu protivničkog gola.

To je moj stil. Želim ostaviti trag, biti učinkovit i izravan, uvijek tražim priliku za pogodak“, rekao je Vinicius brazilskim medijima.

Sretan sam što sam dobio priliku od prve minute i tako pomogao Real Madridu ostvariti pobjedu. Ovo mi je jako važno i to je trenutak koji će zauvijek obilježiti moju karijeru.

Talentirani Brazilac izrazio je zadovoljstvo dobrodošlicom koju je primio u glavnom gradu Španjolske:

Imam samo zahvalnost za sve ljude u klub, osjećam se ugodno, jer to mi je puno pomoglo u mojoj prilagodbi“, dodao je.

Real Madrid sutra dočekuje Valladolid u Primeri, a Vinicius ćeš najvjerojatnije ponovno krenuti od prve minute.