Vinicius Junior zadivio navijače Reala u utakmici protiv Juventusa! [VIDEO]

Nova velika nada Real Madrida, Vinicius Junior, sinoć je odigrao sjajnih 45 minuta za Kraljevski klub. Momčad Julena Lopeteguija slavila je s 3:1 protiv Juventusa u sklopu International Champions Cupa.

Vinicius Junior ovog ljeta došao je na Santiago Bernabeu iz Flamenga. Brzonogi krilni napadač oduševio je navijače u drugom nastupu za Real Madrid. Nasljednik Cristiana Ronalda upisao je asistenciju kod drugog gola Madriđana.

VJr MA RMFC Buducnost 0518

Vinicius je u igru ušao u drugom poluvremenu i odmah dao vidljiv doprinos igri Reala. Na društvenim mrežama navijači Kraljevskog kluba proglasili su Viniciusa ‘novim Robinhom’, a dobar dio njih je uvjeren da je on pravi nasljednik Cristiana Ronalda.

Real je svladao Juventus s 3:1, a pogotke za Kraljevski klub postigli su Gareth Bale u 39. minuti i Marco Asensio u 47. i 56. minuti. Juventus je do pogotka došao nakon autogola Danija Carvajala u 12. minuti susreta.

Može li 18-godišnji Vinicius Junior biti nova velika zvijezda Real Madrida već u prvoj sezoni?