VIRALNI HIT: Anthony Martial režirao jednu od najgorih simulacija sezone!

Manchester United i Watford u ovim trenucima igraju utakmicu 32. kola engleskog nogometnog prvenstva. Rezultat je nakon prvog poluvremena 1:0.

Za Manchester United je ovo vrlo važan susret u borbi za Ligu prvaka. United je trenutno na petom mjestu na ljestvici sa samo dva boda zaostatka za Arsenalom i svega jednim bodom ispred Chelseaja.

Watford nema nikakvih briga oko borbe za opstanak i Europu, nalazi se daleko od tih pozicija i odrađuje sezonu do kraja.

U prvom poluvremenu jedini pogodak na utakmici postigao je Marcus Rashford (28). Engleski napadač odlično je iskoristio loptu u prostor Lukea Shawa i lakoćom matirao gostujućeg vratara Fostera.

Međutim, potez prvog poluvremena napravio je Anthony Martial. Unitedov krilni napadač je u 26. minuti pri rezultatu 0:0 pokušao iznuditi kazneni udarac očajnim simuliranjem.

Naravno, sudac nije nasjeo na njegovu lošu glumu, ali je zato usporeni snimak Martialovog ‘bacanja u bazen’ postao hit na društvenim mrežama.