VIRALNI HIT: Fabregas nije mogao sakriti oduševljenje pogotkom Liverpoola!

Nogometaši Liverpoola su u spektakularnoj utakmici pobijedili Barcelonu sa 4:0 i plasirali se u finale Lige prvaka.

‘Redsi’ su odličnom igrom stigli do epske pobjede koju nitko nije očekivao. Nakon što je Origi u 7. minuti postigao pogodak za 1:0, Wijnaldum je s dva pogotka u drugom dijelu povisio prednost na 3:0.

U 79. minuti Liverpool je na nevjerovatan način stigao do 4:0 i karte za veliko finale u Madridu. Zasluge za taj pogodak idu mladom Alexander-Arnoldu koji je iskoristio uspavanost obrane Barcelone i brzo izveo korner, a Origi je pogodio za 4:0.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Cecs Fabregas, nekadašnji igrač Barcelone je nakon ovog pogotka na svom Twitter profilu objavio: “Alexander-Arnold, 20 godina. Ljudi će mi reći da je ovo loša reakcija obrane, a ja kažem da je ovo čista inteligencija i lucidnost.”

Fabregasova objava ubrzo je postala hit na društvenim mrežama, a do sada je skupila više od 100,000 reakcija.