VOLEJ KAKAV SE NE VIĐA ČESTO: Sven Bender zabio gol karijere!

U petom kolu grupne faze Lige prvaka Bayer Leverkusen je u gostima kod moskovskom Lokomotiva slavio sa 2:0.

Gosti su poveli autogolom Zhemaletdinova u 11. minuti. Do kraja prvog dijela gledali smo izjednačenu utakmicu s nekoliko šansi na obje strane, ali golova nije bilo.

U nastavku drugog dijela, točnije u 54. minuti, Bayer je udvostručio svoju prednost. Gol je postigao Sven Bender nakon sjajne asistencije Charlesa Aranguiza.

Njemački veznjak nije ni čekao da lopta padne, napravio je korak, dva i neobranjivo pogodio iz voleja! Benderu je to prvijenac u Ligi prvaka u 32. nastupu, a to mu je i prvi gol sezone, ukupno treći u dresu Bayera.

Teško da je ljepši prvijenac u najelitnijem klupskom natjecanju mogao zamisliti.