Werner s nova dva pogotka Leipzig odveo do pobjede u Berlinu!

Nogometaši berlinske Herthe u 11. kolu Bundeslige na svom su terenu ugostili RB Leipzig, a gosti su na kraju slavili rezultatom 4:2.

Hertha je bolje otvorila utakmicu i povela u 32. minuti preko Mittelstadta. Ipak, slavlje domaćih navijača nije trajalo dugo s obzirom na to da je šest minuta kasnije dosuđen kazneni udarac za goste, a Werner je bio siguran za 1:1.

Gosti su prije odlaska na odmor uspjeli stići do preokreta kada je Sabitzer u sudačkoj nadoknadi zabio pogodak.

Trener Herthe Ante Čović pokušao je izjednačiti pa je u 74. minuti uveo Ibiševića u igru, a nakon toga u 79. minuti i Selkea, ali domaći i dalje nisu uspijevali postići gol.

Naprotiv, Leipzig je u 87. minuti riješio sve pitanje pobjednika pogotkom Kampla za 3:1. Četiri minute kasnije Werner je svojim drugim pogotkom na utakmici povisio na 4:1, a Selke je minutu kasnije postavio konačnih 4:2.