West Ham pregazio Crystal Palace, čaroban gol makazicama Carrolla!

U  21. kolu engleske Premier lige uvjerljivu pobjedu na svom stadionu ostvario je Bilićev West Ham protiv Crystal Palacea rezultatom 3:0 i tako barem na kratko umirio svoje nezadovoljne navijače.

West Ham potresaju velike unutrašnje trzavice oko Payeta i njegovog zahtjeva da želi napustiti klub, kojeg je Bilić i danas izostavio iz ekipe. Ipak, izostanak najveće zvijezde kluba se nije nimalo osjetio, a Francuz je već omražen među navijačima.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi se u nastavku Palace potpuno izgubio, a West to znalački iskoristio i do vrha napunio njihovu mrežu. Čekićari su poveli u 68. minuti golom Feghoulija, da bi deset minuta kasnije Andy Carroll spektakularnim makazicama povećao prednost na 2:0.

Tačku na i za konačnih 3:0 postavio je Argentinac Lanzini u 86. minuti koji je prelijepim lobom prebacio istrčalog Hennesseyja za vrlo važna tri boda, koja su timu iz Londona obezbijedila 12. mjesto na tabeli Premiershipa.