Winks golom u sudijskom nadoknadi kompletirao preokret Tottenhama protiv Fulhama!

Ekipa Tottenhama upisala je veliku pobjedu u posljednjem meču 23. kola engleskog Premiershipa. Spursi su nakon preokreta bili bilo od Fulhama rezultatom 2:1.

Fulham je u 17. minuti stigao u vodstvo. Fernando Llorente, zamjena za povrijeđenog Kanea, nespretno je postigao autogol nakon jednog centaršuta iz kornera i tako je domaćim navijačima donio veliko slavlje.

Odmah na početku drugog poluvremena Dele Alli koristi asistenciju Eriksena i poravnava na 1:1. Tada je bilo jasno da će Pochettino krenuti po puni plijen na teškom gostovanju.

Tek u 93. minuti N’Koudou je sjajno centrirao s lijeve strane, a na pravom mjestu bio je Winks koji postiže prvi pogodak u karijeri i donosi veliku pobjedu Tottenhamu kojom ih je ostavio na trećoj poziciji.