Wolfsburg pred svojim navijačima remizirao s Hoffenheimom!

Wolfsburg je ostvario svoj treći prvenstveni remi za redom. U zadnjoj utakmici 5. kola Bundeslige pred svojim navijačima odigrao je 1:1 s Hoffenheimom.

U prvih 45 minuta pala su oba pogotka na utakmici. Iako je Wolfsburg dominirao, Hoffenheim je iznenadio domaće pogotkom već u šestoj minuti. Sebastian Rudy je sjajnim pogotkom s ruba kaznenog prostora doveo Hoffenheim u prednost.

Trideset minuta kasnije domaći su izjednačili. Admir Mehmedi iz blizine pogađa za 1:1. Wolfsburg je nedugo nakon preko Josipa Brekala potpuno okrenuo utakmicu. Međutim, gol hrvatskog reprezentativca poništen je zbog igranja rukom.

U drugom dijelu dominaciju na terenu preuzima Hoffenheim, ali unatoč brojnim prilikama nisu uspjeli postići pogodak.

Wolfsburg je osmi na tablici s devet bodova, dok je Hoffenheim 11. s pet. Na prvom mjestu je Leipzig s 13 bodova, dva više od drugoplasiranog Bayerna.