Wolfsburg u posljednjim minutama osvojio bod protiv Eintrachta!

Posljednju utakmicu 30. kola Bundeslige odigrali su Wolsfburg i Eintracht, a završilo je podjelom bodova zahvaljujući pogotku u samom finišu utakmice za domaći tim.

Eintracht je u prvom poluvremenu imao nekoliko dobrih prilika, ali se ipak mreža gola Wolfsburga nije tresla, pa se na odmor otišlo rezultatom 0:0.

Drugo poluvrijeme donijelo je znatno bolju igru pred oba gola, a gosti iz Franfurta su u vodstvo stigli preko De Guzmana koji se odlično snašao pred golom “Vukova” u 78. minuti.

Kada su svi očekivali pobjedu gostiju iz Frankfurta, Wolfsburg stiže do poravnanja. Klaus je sjajno prošao po desnom boku i uposlio Brooksa koji je u 90. minuti pogodio za, ispostavilo se konačnih, 1:1.

Eintracht je ostao na četvrtoj poziciji koja ga vodi u Ligu prvaka i sada ima 53 boda, dok je Wolfsburg deveti sa 46 osovjenih bodova.