Wolverhampton nakon velikog preokreta porazio Manchester City!

Wolverhampton je u petak navečer pobijedio na svom stadionu branitelja naslova Manchester City rezultatom 3:2, iako je gubio s 0:2.

U ludoj utakmici Guardiolina je momčad od 12. minute igrala bez isključenoga vratara Edersona, ali je ipak s igračem manje uspjela povesti 2:0.

U 25. minuti Sterling je propustio realizirati kazneni udarac, ali je prvi stigao do odbijanca i zabio za vodstvo Cityja. Isti igrač u 50. minuti ponovno je pogodio za 2:0.

U 55. minuti preciznim udarcem s ruba šesnaesterca Adama smanjuje na 1:2, a uporni domaćini u 82. minuti poravnavaju rezultat pogotkom Jimeneza.

U 89. minuti Doherty je iz individualne akcije zabija za preokret i erupciju oduševljenja u redovima domaćih navijača, da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade Sterling iz slobodnog udarca pogodio okvir gola.

Na vrhu Premier lige nalazi se Liverpool s 52 boda, drugi Leicester ima 39, City je treći s 38 bodova, dok je Wolverhampton skočio na petu poziciju s 30 osvojenih bodova.