Zidane se vratio sa stilom: Real rutinski do pobjede protiv Celte!

Povratak na klupu Reala Zinedine Zidane iskoristio je za rutinsku pobjedu protiv Celte Vigo (2:0).

U sklopu 28. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na Santiago Bernabeuu došao do pobjede protiv Celte Vigo.

Zidaneova momčad izgledala je prilično neuvjerljivo u prvom dijelu. No s obzirom na to da je ovo prvi susret Zidaneu otkada se vratio na trenersku klupu, bilo kakva pobjeda ga je zadovoljila.

U nastavku utakmice, Real se razigrao i u 58. minuti postigao pogodak koji je kasnije poništen. Luka Modrić pucao je s dvadesetak metara i lijepo pogodio, no nakon konzultiranja s VAR-om sudac je poništio gol.

Samo par minuta kasnije domaći ponovno dolaze do pogotka. U 62. minuti, Asensio je dodao do Benzeme koji lijepo asistira Iscu, a Španjolac pogađa za 1:0.

U 77. minuti, Marcelo je lijepo uposlio Balea koji preciznim udarcem pogađa za 2:0 i rješava pitanje pobjednika.