Žustra rasprava nakon remija: Pellegrini odbrusio Kloppu!

Nogometaši Liverpoola su u ponedjeljak navečer u 25. kolu Premier lige odigrali 1:1 u gostima kod West Hama i sad imaju samo tri boda više od Manchester Cityja.

Kloppova momčad odigrala je katastrofalnu utakmicu, iako je povela pogotkom Manea u 22. minuti iz akcije u kojoj je Milner bio u velikom zaleđu.

West Ham je izjednačio šest minuta kasnije pogotkom Antonija, da bi Liverpoolov Origi u 94. minuti promašio zicer, premda je i on bio u velikom zaleđu.

Jurgen Klopp je nakon utakmice žustro raspravljao sa sucima, a onda je prišao Manuelu Pellegriniju te je i njemu nešto prigovarao.

On je navikao pobjeđivati utakmice s golovima iz zaleđa. Dok sam bio u Malagi pobijedio me golom sedam metara iz zaleđa tako da se stvarno nema što žaliti“, rekao je West Hamov trener nakon utakmice.

Liverpool je zabio gol iz očitog zaleđa, a u zadnjoj minuti su imali veliku priliku iako je opet Origi bio u zaleđu“, dodao je Pellegrini.