Kakav potez Lorenza Insignea! Napoli šokirao Real Madrid na Bernabeu!

U okviru osmine finala Lige prvaka Real Madrid je na svom Santiago Bernabeu ugostio ekipu Napolija. Real je bolje otvorio utakmicu i već u prvoj minuti imao veliku priliku, ali je Benzema promašio zicer nakon dodavanja Ronalda.

A onda samo sedam minuta kasnije stiže kazna. Lorenzo Insigne je šokirao prepuni Santiago Bernabeu. Hamšik je lijepo uposlio sjajnog Italijana koji preciznim udarcem hvata Navasa na “spavanju” i sa više od 30 metara pogođa za vodstvo Napolija.

Radost Napolitanaca nije dugo trajala jer je Benzema izjednačio u 19. minuti. Početkom drugog dijela Real je postigao dva brza gola i riješio pitanje pobjednika. Prvo je Kroos sjajno plasirao loptu sa ivice šesnaesterca na dodavanje Ronalda.

A onda u 54. minuti potez večeri u režiji Casemiro, koji sjajnim volej udarcem sa preko 25 metara matira nemoćnog Pepea Reinu i postavlja konačnih 3:1.