Majstorija Suareza i bomba Lea Messija za pobjedu Barcelone protiv Atletica!

U prvoj utakmici polufinala španskog Kupa kralja, Barcelona je večeras gostovala na Vicente Calderonu kod ekipe bAtletico Madrida i slavila veliku pobjedu rezultatom 2:1 i stvorila veliku prednost pred revanš.

Tim iz Katalonje je do prednosti došao već u 7. minuti utakmice. Mascerano je ukrao loptu Griezmannu na sredini terena, lopta je stigla do Luisa Suareza, a nevjerovatni Urugvajac sjajnom solom akcijom postiže prekrasan pogodak.

U 33. minuti je već bilo 2:0 na semaforu. Lionel Messi je uputio pravu bombu sa ivice šesnaesterca i zabio fantastičan pogodak koji ne bi nijedan golman mogao odbraniti. Ali, Atletico se ipak vraća u utakmicu u 59. minuti.

Griezmann je pogodio glavom iz blizine i oživio Vicente Calderon. Do kraja meča je Atletico pokušavao svim silama doći makar do izjednačenja, ali nije uspio u tome, te nas u revanšu na Nou Campu za 7 dana očekuje fantastična borba.