Šta se dešava sa Bayernom? Nakon Milana i Intera, lekciju im očitao i Liverpool!

U drugom susretu ovogodišnjeg Audi kupa koji se tradicionalno igra u Munchenu na Allianz Areni, sastali su se Bayern i Liverpool. Izabranici Jurgena Kloppa odigrali su odličnu utakmicu i slavili sigurnu pobjedu rezultatom 3:0..

[ads1]

Redsi su do prednosti došli već u 7. minuti utakmice kada je pogodio Mane na asistenciju Firmina. Isti igrač je bio glavni akter i kod drugog gola Liverpoola kada je u 34. minuti maestralno proigrao Morena, ovaj snažno šutirao a odbitak u mrežu spremio Mohamed Salah.

Konačan rezultat postavio je Daniel Sturridge u 83. minuti fantastičnim lob udarcem, nakon što je sjajno izbjegao ofsajd zamku. Sjajna igra Kloppovih momaka i nagovještaj sjajne sezone. S druge strane Bavarci ne liče na sebe, te Ancelottija čeka dosta težak posao pred početak sezone.