Tino-Sven Sušić postigao sjajan pogodak za Hajduk

U okviru 35. kola hrvatskog fudbalskog prvenstva Hajduk je u Splitu s 4:2 savladao Osijek uz pogodak našeg reprezentativca Tina Sušića.

Nakon četiri uzastopne utakmice bez pobjede u prvenstvu, Hajduk se danas iskalio na nemoćnom Osijeku. Slavila je splitska momčad sa 4:2, a Hajduk je do prednosti stigao u 23. minuti kada je mrežu Osijeka na fenomenalan način pogodio Sušić.

Sedam minuta prije odlaska na odmor Milović je udvostručio prednost Hajduka, da bi isti igrač u 72. minuti zabio za 3:0. Tri minuta kasnije Barišić pogađa za 3:1, da bi u 88. minuti Kouassi postigao pogodak za 4:1, a u 6. minuti sudijske nadoknade Cesarec zabija za konačnih 4:2.

Treba dodati da je susret u dva navrata prekidan zbog neprimjerenog skandiranja Torcide prema Zdravku Mamiću i HNS-u.