Neymar nije izdržao u paklu Velodromea! Zaradio prvo isključenje u dresu Parižana!

U okviru desetog kola Ligue 1, u jednom od najvećih derbija u Francuskoj, večeras su se na Velodromeu sastali Marseille i Paris Saint-Germain. Utakmica je zavšena neriješenim rezultatom 2:2, iako su domaći do 92. minute imali vodstvo.

U užarenoj atmosferi Velodormea, sijevalo je na sve strane, a prednjačili su Južnoamerikanci u oba tima. Na meti domaćih fudbalera je posebno bio najskuplji fudbaler u historiji – Neymar. Brazilac je često bio žrtva grubih startova, ali to je nešto na šta je navikao tokom karijere.

Ipak, Neymar nije izdržao u paklu Velodromea. Brazilski superstar je prvo u 85. minuti dobio žuti karton, a nedugo zatim je nakon jednog prekršaja Ocamposa gurnuo fudbalera Marseillea, te dobio drugu javnu opomenu.