Manchester United rutinski protiv Brightona za nastavak sjajne forme

Nogometaši Manchester Uniteda ostvarili su još jednu pobjedu nakon povratka Premiershipa, ovog puta protiv Brightona rezultatom 3:0.

Igrala se 16. minuta prvog poluvremena ove utakmice u sklopu 32. kola kada je Mason Greenwood doveo Manchester United u vodstvo nakon lijepe sekence pred protivnčkim golom.

U 29. minuti gosti potvrđuju ulogu favorita kada Bruno Fernandes pronalazi put između “šume nogu” i postiže novi pogodak za svoj tim, ujedno i konačni što se tiče prvog dijela.

Gdje su završili prvo, započeli su drugo izabranici Ole Gunnar Solskjaera. Nakon odličnog kontranapada u 50. minuti susreta Bruno Fernandes postavlja konačan rezultat i nastavak fantastičnog niza tima iz crvenog dijela Manchestera.

Nakon ovog kola ‘Đavoli su’ na petoj poziciji sa 52 boda, dok je Brighton na 15. sa 33 osvojena boda do sada.