AKCIJA ZA UŽIVANJE: Rashford se poigrao s obranom Brightona i zabio majstorski gol

Marcus Rashford je fenomenalnom akcijom donio preokret Manchester Unitedu na gostovanju kod Brightona.

Domaćin je poveo u 40. minuti pogotkom Maupaya iz kaznenog udarca. Samo tri minute kasnije United dolazi do izjednačenja autogolom Dunka.

U 52. minuti gosti zabijaju za 2:1, ali je pogodak Rashforda poništen zbog ofsajda. Međutim, samo tri minute kasnije Englez je ponovno zatresao mrežu, a ovoga puta nije bilo govora o nedozvoljenoj poziciji.

Rashford se sa sredine terena sjurio u kazneni prostor, a uz nekoliko majstorskih lažnjaka provozao je obranu Brightona pa s lijevom, slabijom nogom snažno zakucao loptu u rašlje.