Ante Čačić emotivno nakon plasmana u grupnu fazu Lige prvaka: Igrači su pokazali da su heroji

Momčad zagrebačkog Dinama plasirala se u grupnu fazu Lige prvaka nakon što su bili bolji od Bodo Glimta.

Dinamo je nakon poraza od 1:0 u Norveškoj, sinoć pogotcima Oršića i Petkovića slavio sa 2:1 i otišlo se u produžetke.

Tamo u 117. minutu za prolaz pogađa Drmić, da bi samo tri minuta kasnije pobjedu i grupnu fazu Lige prvaka ovjerio Bočkaj.

Nakon velike utakmice i trijumfa, trener Dinama Ante Čačić dao je poprilično emotivnu izjavu za medije.

“Moram čestitati igračima koji su herojski odradili utakmicu. Imali smo previše problema i prije utakmice i za vrijeme utakmice. Igrači su pokazali da su heroji, hvala i navijačima. Povratak u Ligu prvaka ogroman je rezultat i za Dinamo i za hrvatski nogomet”, rekao je Čačić.

Kormilar ‘Modrih’ na kraju je odgovorio i na pitanje koga bi volio vidjeti u grupnoj fazi, te je poručio da su to Dario Srna i Luka Modrić.