Antonio utrpao četiri pogotka i poslao Kanarince natrag u Championship!

Michail Antonio zabio je čak četiri pogotka u 35. kolu engleske Premier lige. Ofenzivac West Hama pogađao je u 11., 45., 54. i 74. minuti.

Prazne tribine ‘Carrow Roada‘ dočekale su dvoboj Norwicha i West Hama, a domaćini su ušli u utakmicu znajući da će poraz zapečatiti njihov povratak u Championship.

Gosti su fenomenalno otvorili utakmicu i poveli već u 11. minuti kada je Antonio pogodio nakon asistencije Diopa. Antonio je danas bio posebno raspoložen i čini se da je odigrao utakmicu života.

Ofenzivac West Hama u središtu pažnje ponovno je bio u završnici prvog dijela kada je zabio pogodio za 0:2. Sveprisutni Antonio našao se u glavnoj ulozi i u 54. minuti kada je zabio novi gol za hat-trick.

No, ofenzivac ‘Čekićara‘ tu nije stao te je u 74. minuti zabio svoj četvrti pogodak za konačnih 0:4. West Ham je ovom pobjedom napravio veliki korak ka ostanku u Premier ligi jer je na 16. mjestu sa 34 osvojena boda.

S druge strane, ‘Kanarinci‘ su posljednji sa svega 21 osvojenim bodom.