Arda Guler je protiv Betisa napravio nedopustivo: Poznato je što mu Ancelotti sprema

020924Ancelotti-Arda

Ni daleko iskusnije zvijezde od golobradog Arde Gülera (19) nisu imale hrabrosti napraviti takvo što pod vodstvom Carla Ancelottija, pa bi mladi Turčin sada mogao patiti zbog ishitrenog poteza.

Real Madrid je u nedjelju navečer slavio protiv Real Betis rezultatom 2:0 uz dva pogotka Kyliana Mbappéa, a Carlo Ancelotti je umjesto ozlijeđenog Judea Bellinghama na travnjak iza napadača poslao Danija Ceballosa.

Arda Güler, koji je prošle sezone došao u Real Madrid iz Fenerbahčea, ali je zbog problema s ozljedama imao priliku zaigrati vrlo kasno, ove je sezone odigrao ukupno 97 minuta u tri susreta, od čega je jednom krenuo od prve minute.

U nedjelju protiv Betisa Güler nije dobio šansu, dok je Ancelotti u igru ubacio Diaza, Modrića i Endricka. Turčin je bio toliko bijesan i frustriran da je po završetku susreta odmah odjurio u svlačionicu i španjolski mediji smatraju da bi ga to moglo skupo koštati.

Španjolci pišu da će ga Ancelotti kazniti tako što će mu dodatno smanjiti minute i tako mu pokazati tko je “gazda“, ali istovremeno će mu oči u oči jasno poručiti da se to više ne smije ponoviti.