Arsenal i Manchester City upisali rutinske pobjede pred domaćim navijačima, novi remi Fulhama

Nogometaši Arsenala i Manchester Cityja upisali su rutinske pobjede na domaćim terenima u sklopu drugog kola engleskog Premiershipa.

‘Topnici’ su u sjajnoj utakmici u Londonu savladali momčad Leicester Cityja rezultatom 4:2.

Dvostruki strijelac bio je Gabriel Jesus, dok su Xhaka i Martinelli postigli po jedan pogodak.

Za ‘Lisice’ je Saliba postigao autogol u 53. minuti, a Maddison je u 74. uspio samo smanjiti rezultat.

Arsenal je tako novu sezonu započeo sa dvije pobjede, baš kao i Manchester City koji brani titutlu Premiershipa.

‘Građani’ su bez većih problema na Etihadu nadigrali Bournemouth rezultatom 4:0.

U 12. minuti Gundogan donosi prednost svom timu, a do poluvremena je ona narasla na 3:0 golovima De Bruynea i Fodena.

Konačan rezultat postavio je Lerma autogolom u 79. minuti košmarnog susreta za goste.

Fulham je nakon remija u prvom kolu protiv Liverpoola uspio osvojiti i bod kod Wolvesa rezulatom 0:0.