Arsenal prvi put ove sezone vezao dva trijumfa u ligi, Leeds do vrha napunio mrežu WBA

Momčad Arsenala pobijedila je Brighton u meču 16. kola engleskog Premiershipa na gostujućem terenu rezultatom 1:0.

‘Topnici’ su do pobjede stigli u drugom poluvremenu i to nakon što je Lacazette ušao s klupe i na terenu proveo samo 30 sekundi, a on je asistenciju Sake koji je sjajno probio po desnoj strani uspio pretvoriti u pogodak.

Leeds je demolirao WBA u gostima i slavio rezultatom 5:0. Već nakon prvih 45 minuta bilo je 4:0 za goste, a strijelci su bili Alioski, Harrison i Rodrigo, dok je komičan autogol postigao Sawyers.

U drugom poluvremenu visok trijumf potvrdio je sjajnim pogotkom Rafinha.

Susret Southamptona i West Hama završen je bez pogodaka.

Burnley je na svom terenu minimalnim rezultatom pobijedio Sheffield United, a jedini gol postigao je Mee u 32. minuti nakon centaršuta Bradyja.