Arsenal se od poraza spasio u sedmoj minuti nadoknade; Fulham bio na korak do velike pobjede

Arsenal i Fulham u uzbudljivoj utakmici na Emiratesu u sklopu 32. kola engleske Premier lige odigrali su neodlučeno 1:1.

Gosti su bili na korak do prve premierligaške gostujuće pobjede protiv Arsenala u povijesti u svom 30. pokušaju nakon što ih je Maja u 59. minuti sigurno izvedenim jedanaestercem doveo u vodstvo.

No, u sedmoj minuti sudačke nadoknade Nketiah je izjednačio na 1:1 nakon što golman gostiju Areola nije uspio raščistiti situaciju nakon ubačaja. U akciji koja je prethodila pogotku Holding je bio u zaleđu, ali suci su procijenili kako nije utjecao na igru.

Devetoplasirani Arsenal sada ima 46 bodova, dok je Fulham u zoni ispadanja, 18. sa 27 bodova, šest manje uz dvije utakmice više od 17. Burnleya koji drži posljednju poziciju koja osigurava ostanak u elitnom rangu.