Atalanta nastavila sa sjajnim nogometom, stradao Napoli

Nogometaši Atalante upisali su novu pobjedu u Seriji A, ovoga puta protiv Napolija u sklopu 29. kola rezultatom 2:0.

U prvom poluvremenu viđeno je vrlo mali broj prilika jer su oba tima neočekivano igrala zatvoren nogomet pun rovoske borbe.

Međutim, na samom početku drugog Atalanta pokazuje da je ozbiljan u namjeri da i naredne godine igra Ligu prvaka kada Pašalić postiže vodeći pogodak u 47. minuti.

Samo desetak minuta kasnije, neumorivi Gosens postiže i drugi i time postavlja konačan rezultat ovog duela.

Nogometaši iz Bergama uspjeli su sačuvati mrežu netaknutom pa se Napolitanci u svoj grad vraćaju bez plijena.

Atalanta je nakon ovog kola na četvrtoj poziciji sa 60 osvojenih bodova, četiri manje od Intera koji je na trećoj. Napoli je na šestoj sa 45 bodova.