Atletico i Real remizirali u madridskom derbiju, slijedi velika borba za naslov prvaka

Nogometaši Atletica i Reala remizirali su u madridskom derbiju koji je odigran u sklopu 26. kola La Lige, a konačan rezultat na kraju je glasio 1:1.

Atletico je bolje otvorio utakmicu i već u 15. minuti nakon odlične momčadske akcije Luis Suarez pogađa za 1:0. Bio je to 17. pogodak za urugvajskog napadača ove sezone.

To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena, a iz prvih 45 minuta treba izdvojiti još i situaciju kada su nogometaši Reala tražili penal nakon što je Felipe igrao rukom, ali je glavni sudac Hernandez nakon gledanja VAR-a odlučio to nije za najstrožu kaznu.

U drugom dijelu je Real preuzeo kontrolu nad loptom, kako se bližio kraj susreta tako su i napadi ‘Kraljeva‘ postajali sve opasniji, a do izjednačenja su došli u 88. minuti kada je Karim Benzema zabio za, pokazat će se, konačnih 1:1.

Ovim remijem najbolje je prošla Barcelona kojoj prvoplasirani Atletico sada bježi samo tri boda uz susret manje. Real je samo dva boda iz katalonskog velikana i čini se da nas očekuje napeta završnica La Lige.