Atletico Madrid bez većih problema slavio kod Villarreala i zadržao prednost na vrhu La Lige

Atletico Madrid slavio je u dvoboju 25. kola La Lige na gostovanju kod Villarreala rezultatom 2:0.

Ekipa Diega Simeonea povela je u 25. minuti kada je Stefan Savić zatresao suparničku mrežu, ali je na kraju njegov pogodak upisan kao autogol Alfonsa Pedraze.

Deset minuta kasnije Jan Oblak je čudesno spasio mrežu Atletica odličnom intervencijom nakon pokušaja Gerarda Morena i to je bila najveća prilika za Villarreal na susretu.

Konačnih 2:0 postavio je Joao Felix nakon gužve u kaznenom prostoru domaćina kada je iz poluvoleja zabio u 69. minuti utakmice.

Atletico je ostao na prvom mjestu La Lige s pet bodova više od drugoplasirane Barcelone i susretom manje.